čtvrtek 29. prosince 2011

SBS Kpop Star Audition Ep 1

SBS Kpop Star Audition Ep 1

1/6
2/6

3/6

4/6

5/6

6/6

Michael Wolf HongKong

Michael Wolf (born 1954) is a German artist and photographer who lives and works in HongKong and in the Paris. In this series, Wolf photographed of Hong Kong's tall buildings in a way that depicted them as "abstractions, never-ending repetitions of architectural patterns.

...

The best ice creams i ever had 
after i did this photo ...i lost control and this two-colored ice cream fell on me.....i was really very angry!!!

Alphonse Mucha

welcome in my tumblr!!!!

http://simonakusnirikova.tumblr.com/
Alphonse Mucha  website


La Nature 
we all know his work, his poster, jewellry, sculpture..his art......but who know his models? 
fashionable women dressed in beautiful dress from interesting fabric. Who know silent faces from poster?
*sarah bernhardt 
* his daughter Jaroslava

Mucha's studio

Models
a have Mucha's model postcard on my wall near bed......mum bought this postcard for me when she was in Pilsen's museum....i like it.

středa 28. prosince 2011

chinese parfume bootle- Snuff bottle

Tak nějak se mi kupí v hlavě mnoho věcí, co bych si chtěla pořídit (k mé smůle ale u většiny z nich neni možné sehnání v ČR), dřív jsem myslím měla 4 či  víc cílů, a to sehnat plachetnici-model,svícen, meč-kord nebo jinou starou zbraň, jako například kolt, lustr, a myslím, že ještě něco ale nemohu si vzpomenout. Co jsem chtěla, jsem i dostala, svícny mám dva a oba jsem jaksi nakonec dala rodičům, jeden je v chodbě a druhý v ložnici. Zbraň mám- samurajský meč, a dvojsadu dýk ...lustr je...a teď mám za cíl sehnat dekoraci (jakou jsem sem dávala v minulém příspěvku) řezbářské korkové dekorace, které mají eleganci, jemnost a ducha. Pak bych chtěla starší lahvičky od asijských parfému nebo lahvičky od šňupacího tabáku (to nehrozí, že bych v čr sehnala) a sošku jeřába, čápa či volavky ze slonoviny, kosti jiné či rohoviny......ještě si pamatuji, že kdysi v Domažlicích byl antikvariát, kde jsem sošky volavek viděla i korkovou asijskou dekoraci....k mé smůle jsem tam stačila koupit jen dřevěnou hlavu geishy. Vím, že jsem tam volavku i dekoraci viděla...a levně, přestěhovali se ale do Klatov (bohužel nevím kam). Tak plánuji cestu do Klatov aneb hledání starožitnictví-antikvariátu !!!

Snuff bottles painted on the inside are particularly admired by collectors. This difficult technique uses a very thin bamboo brush, inserted through the narrow neck of the bottle and angled to make the required brush strokes. Glass, rock crystal and chalcedony are the usual materials used.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...